První závodní víkend mají za sebou motokároví jezdci týmu AG Motorsport Klubu

Zúčastnili se seriálu Moravský pohár, který se jede jako součást Mistrovství Slovenské republiky. Svůj první závod v roce 2017 odjeli na trati v rakouském Brucku, který nabídl nově položený asfaltový povrch. Závod provázelo slunečné počasí a tradičně vysoká účast 185 jezdců.

Nově v barvách AG Motosport Klubu závodila Veronika Vltavská ve třídě Honda 390. Ve své třídě obsadila 5. místo. Ve třidě KZ2 – senior vybojoval Petr Vltavský 13. místo, kde se na start třídy senior+veterán postavilo 28 jezdců. Petr Vltavský jel po delší pauze s letitou technikou. V Brucku startoval ve své jezdecké kariéře poprvé. Oba jezdci týmu byli spokojeni se svými výsledky a rovněž technika pracovala bez problémů.
Momentálně se jezdci připravují na další závodní víkend 21-23. dubna 2017, který se uskuteční na autodromu ve Vysokém Mýtě a zároveň zvou fanoušky AG Motosport Klubu a motokárových závodů.