Promoakce

AG Motorsport Race Cars pořádá promoakce s nádechem adrenalinu a vůní benzínu na míru. Součástí promoakce je mimo zajištění cateringu a zázemí, především jízda sportovními vozidly, školení sportovní jízdy, škola smyku či adrenalinový zážitek při jízdě v extrémním terénu.

Naše dlouholeté reference a zkušenosti závodních jezdců zajistí maximální servis při jízdě na cvičebním polygonu, letištní testovací dráze nebo závodním okruhu (Ostrava – polygon Libros, Brno – Masarykův okruh, Most – Autodrom, Slovakiaring, Silesiaring Opole, Steelring Třinec).

Při Vaši promoakci je možné využít i školící místnosti Centra bezpečné jízdy Libros Ostrava, vybavených pro videoprojekci, např. pro prezentaci výrobků, služeb či školení Vašich partnerů. Celá akce pak může být pojatá jako prezentace Vaší firmy obchodním partnerům, kterým zároveň nabídnete zdokonalení jejich řidičského umění či prožití nevšedních adrenalinových zážitků.

Nabízíme prezentaci Vaší společnosti na veřejných akcích – firemní prezentace, výstavy.

Nabízíme kvalitní zázemí závodního týmu se širokým spektrem sportovní a závodní techniky – motokáry, sériové cestovní vozy, závodní cestovní vozy i sportovní prototyp.

 

Jak by mohla Vaše promoakce vypadat?

Po společném přivítání a seznámení s prostředím (např. závodního autodromu nebo testovacího polygonu) Vás lektor seznámí s teorií sportovní jízdy. Jelikož jde především při našich promoakcích o praxi vyzkoušíte si následně jízdu ve sportovně laděném cestovním voze, zatímco zbylí účastníci se věnují závodnímu trenažéru a výbornému cateringu. Samozřejmostí je zpětná vazba od instruktora sportovní jízdy, který Vám pomůže svým aktivním přístupem se zlepšením Vašeho jezdeckého umění. Po zvládnutí praktické části na Vás bude čekat sedačka závodního speciálu, se kterým můžete okusit pravý adrenalin závodního jezdce. Speciální nabídkou je pak zajištění extrémního zážitku při jízdě s truck trialovým speciálem v extrémním terénu!

 

Pro koho je akce určena?

Netradiční teambuilding, prezentace Vaší společnosti firemním partnerům či důležitým zákazníkům nebo zajištění školení profesionálům. Využití naší akce je možné pro široké spektrum Vašich představ a dokážeme ji přizpůsobit v maximální míře vašim požadavkům.

Proč se obrátit právě na nás?

Zásadním faktorem pro úspěch našich akcí je individuální přístup. Umíme rozlišit, kdo potřebuje rady do jezdeckých začátků a kdo zvládne jízdu na limitu i v kokpitu závodního stroje. Nenabízíme jen adrenalin a zážitek, ale i cenné zkušenosti, které využijete v běžném každodenním provozu. Budete z naší akce odcházet jako zkušenější řidič.